Resolving the issue with synchronization in old version

رویداد کارآفرینی مد و تک:

سوالات متداولی که اینجا در اختیار شما گذاشتیم، می تواند جواب سوال های هر کدام از شما شرکت کننده های عزیز باشد. این سوالات به شما کمک خواهد کرد که اطلاعات بیشتری در مورد نحوه برگزاری و شرکت در آن ها بدست آورید.خواندن این مطالب برای شما می تواند مفید است.

چهارشنبه و پنجشنبه و جمعه چه خبره؟
برنامه ساعت ۵ شروع میشه. البته شما شرکت کننده عزیز باید از ساعت ۴:۳۰ در محل برگزاری حضور داشته باشید. ساعت ۵ سخنرانی داریم، بعدش کسایی که ایده دارن ( بلیط های کسب و کار، برنامه نویس، گرافیست) ایده هاشون رو مطرح میکنن. پس از مطرح کردن ایده به قسمت هیاج انگیز ماجرا میرسیم! باید به بهترین ایده رای بدین . پس از اینکه بهترین ایده انتخاب شد تمام شرکت کننده ها (بلیط های کسب و کار، برنامه نویس، گرافیست) تیم تشکیل میدن و از فردا یعنی روز ۵شنبه شروع میکنن روی ایدشون کار میکنن تا روز جمعه برای ارایه به داوران. تو این راه شما تنها نیستین و می توانید روی کمک مربیان خبره حساب ویژه باز کنید.

چطوری خودم را برای این برنامه آماده کنم؟

سعی کنید که در مورد شرکتهای استارتاپ، موفقیت ها و شکست هایشان تحقیق کنید. اگر ایده ای را میخواهید مطرح کنید مطمئن شوید که:
- تحقیقهای لازم و کافی را در مورد ایدیتان انجام دادید و بازار را تا حد امکان میشناسید.
- زمان ارائه ی ایده ۶۰ ثانیه بیشتر نمی باشد. برای جذابیت هر چه بیشتر پیشنهاد میکنیم که در روزهای قبل از برنامه خیلی روی ارائه دادن ایده تمرین کنید. در ضمن استراحت کافی قبل از برنامه فراموش نشه.

چی با خودم بیارم؟
لپ تاپ، سیم شارژ، کارت ویزیت، دوربین، خلاقیت و انرژی!

تخفیف دانشجویی ندارین؟
چرا! شما تا تاریخ ۲۵ آذر ماه می توانید بلیط زودهنگام رویداد را با مبلغ ۱۳۵ هزار تومان تهییه کنید.

آیا حتما باید ایده داشته باشم؟
شما می توانید در صورتی که ایده ای هم ندارید در برنامه شرکت کنید و یکی از نقش های (طراحی، فنی و یا کسب و کار) را در یکی از تیم ها ایفا نمایید.

اگر ایده من انتخاب نشد چی؟
رویداد مد و تک غیر از مکانی برای تبادل ایده، مکانی هست برای آشنا شدن بیشتر با افراد متخصص در رشته های مختلف و تجربه کردن مراحل اجراییه یک پروژه استارتاپ. اگر ایده شما انتخاب نشد، شما همچنان در پروژه ای جذب میشوید و با مشورت دادن و بکار گرفتن از دانشتان به پیشرفت و پیروزی آن کمک می کنید.

چیکار کنم که ایده ام دزدیده نشه؟
توصیه میکنیم که شما این رویداد را مکانی برای تبادل ایدهایتان و آشنا شدن با ایده های دیگران ببینید. شاید ایده ای را بشنوید که مکمل ایده ی شما باشد؛ شاید ایده ی شما بارها در مرحله ی اجرا تغییر کند. ما در این رویداد یاد میگیریم که عامل موفقیت استارتاپ ها ایده شون نیست بلکه نحوه اجرا و اعضای تیم هستند که باعث موفقیت و یا شکست یک پروژه میشوند.